dantų implantai

Telavivas, Izraelis. Rinkdamiesi, kurį implantą panaudoti, daugelis odontology rinksis titaninį arba titano lydinio. Tačiau sparčiai tobulinami keraminiai implantai jau tapo įgyvendinama ir patikima alternatyva, nes bemetalių savybių dėka jie tampa mechaniškai ir vizualiai geresniu pasirinkimu. Savo plačiu išskirtinių cirkonio odontologinių produktų asortimentu „TAV Dental“ pristato evoliucinį požiūrį į pacientų pasitenkinimą pakaitiniais dantimis.

„TAV Medical“ padalinys „TAV Dental“ jau ilgiau kaip keturis dešimtmečius kuria ir gamina odontologinius produktus. Naujoviškos vietoje taikomos keramikos liejimo technologijos dėka „TAV Dental“ sugeba išlaikyti neprilygstamai aukštą savo cirkonio gaminių kokybės ir tikslumo standartą. Trumpo gamybos laikotarpio ir mažų minimalių užsakymų, dėmesio kokybei dėka „TAV Dental“ yra geriausias cirkonio odontologinių produktų pasirinkimas odontologams. Anot „TAV Medical“ vadovo Oded Ben-Shabat, „Pagrindinės mūsų bendrovės vertybės yra tikslumas, entuziazmas ir partnerystė. „TAV Dental“ didžiuojasi, galėdama dirbti su geriausiais pasaulio odontologais, kurie panaudoja mūsų cirkonio implantus praktikoje“.

Dr Siegmund Döttelmayer vadovauja EMCO klinikos Austrijoje Implantologijos, periodontologijos ir burnos chirurgijos skyriui ir yra įsipareigojęs tiekti saugius, stabilius ir ilgaamžius keraminius implantus. Būdamas Europos kosmetinės odontologijos draugijos bei Europos oseointegracijos asociacijos narys, Döttelmayer savo pacientams naudoja implantus vien iš cirkonio. „Vien iš cirkonio pagaminti implantai idealiai tinka alergiškiems pacientams, kuriems netinka titanas. Dar svarbiau tai, kad cirkonis yra labai atsparus lūžiui ir lenkimui. Be to, gijimo laikotarpis po operacijos toks pat, ar net lengvesnis, negu panaudojus titano implantus. Remdamasis dešimties metų cirkonio implantų naudojimo patirtimi ir apie 1800 atliktų operacijų, galiu patvirtinti tik vieną periimplantito atvejų, susijusį su kaulo atrofija“.

Patikimi ir prieinami

Dr Michael Leistner yra žinomas implantų specialistas iš Vokietijos, kur turi du kabinetus. Jis turi šimtus savo bendrovėje aprašytų ligos istorijų. Leistner jau implantavo keliems pacientams „TAV Dental“ pagamintus implantus. „Implantai vien iš cirkonio yra geriau biologiškai suderinami, gražiau atrodo ir yra visiškai bemetalė alternatyva titanui. Neutrali medžiaga cirkonis leidžia atlikti sėkmingą oseointegraciją panaudojus pakankamą slėgį. Esu stebėjęs kaip cirkonis apauga dantenomis. Be to, lyginant su titano implantais, smarkiai sumažėja periimplantito pavojus. Laikau „TAV Dental“ implantus patikima ir įperkama keramikos sistema, man džiugu, kad galiu pasiūlyti ją savo pacientams. Be to, labai vertinu greitą ir patikimą šios bendrovės klientų aptarnavimą“.

Dr Simion Bran vadovauja Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikai prie Iuliu Haţieganu medicinos ir farmacijos universiteto. Savo patirtį jis apibūdino taip: „Cirkonio implantai turi tris pagrindinius privalumus: jie turi puikias biologines savybes kontaktui su kaulo ir dantenų audiniais, jie leidžia pasiekti išskirtinį estetinį rezultatą viršutinio ir apatinio žandikaulio priekiniams dantims, prie jų mažiau kimba dantų akmenys“. Jis dar pridėjo: „Dėl puikios kokybės tikrai rekomenduočiau TAV cirkonio implantus savo kolegoms. Taip pat norėčiau pabrėžti puikų bendravimą su „TAV Dental“ bendrove, kuri į visus mano paklausimus dėl implantų dizaino ir vidinių sujungimų atsako iš karto“.


Cirkonis – implantologijos ateitis

„TAV Dental“ pripažįsta cirkonį kaip puikią medžiagą savo odontologiniams produktams dėl kelių priežasčių. Tai labai estetiška medžiaga, tiksliai atitinkanti natūralią dantų spalvą, tuo pat metu išlaikanti natūralų skaidrumą, kurios antialerginės ir audiniui draugiškos savybės užtikrina neprilygstamą biologinio suderinamumo ir oseointegracijos lygį. Be to, ji labai atspari šiluminiam stresui, ant jos susidaro palyginti plonesnė bioplėvelė, negu ant metalų. „TAV Dental“ gaminių asortimentas iš cirkonio yra neprilygstamos įvairovės, beveik kiekvienam gaminiui galima rinktis įprastą arba siauresnį variantą. Siūlomi šie produktai:

  • estetinės cirkonio atramos;
  • estetinės cirkonio atramos su titano pagrindu;
  • anatominiai cirkonio antgaliai gijimui;
  • vienos dalies rutulinio prijungimo cirkonio žiedai;
  • vienos dalies keli cirkonio žiedai;
  • cirkonio fiksatoriai („Locator“)‘
  • cirkonio implantai ir grąžtai.

„TAV Dental“ dalyvaus 2017 m. tarptautinėje dantų technikos ir odontologijos parodoje Kelne, Vokietija, kuri vyks kovo 21-25 dienomis. Bendrovę rasite 4.2 salėje G038 kabinoje, bendrovės atstovai nekantriai laukia susitikimo su lankytojais ir galimybės aptarti savo platų odontologijos produktų iš cirkonio asortimentą. Kovo 23 d. 11.30 val. Dr Eyal Tarazi iš Izraelio ves prezentaciją, pavadintą „Cirkonio įtaka dantų implantologijos evoliucijoje” kalbėtojų kampelyje, kuris yra 4/5 pasaže.